Z duhovniki okteta Oremus, ki so nam pripravili lep in duhovno bogat koncert, smo vstopili v praznovanje 100-letnice posvetitve nove župnijske cerkve v Mirni Peči. Blagoglasno petje je povezovala Nika Strajnar, nas popeljala stoletje nazaj in nam predstavila zgodovino in vlogo župnijske cerkve v vseh teh letih. Med koncertom so se pod oboki 100-letne cerkve razlivali mogočni glasovi orgel, na katerih se je izkazal mladi organist Primož. Z navzočnostjo in molitvijo, kar tudi je prepevanje okteta Oremus, smo sklenili nedeljsko popoldne in bili povabljeni na višek praznovanja, ki bo na binkoštno nedeljo 4. junija.

Bralci beril

Jerihonsko bdenje

Krščanstvo danes

150 let Friderika Ireneja Barage

Priprave na krst

Češčenje

Povabljeni, da se ob četrtkih, ki je ustanovni dan evharistije, pridružite molitvi pred Najsvetejšim.
Po češčenju povabljeni na srečanje v župnišce.