Župnija MIRNA PEČ - 900 let pod varstvom sv. Kancijana

vstopi in moli

  • Povečaj velikost črk
  • Privzeta velikost črk
  • Zmanjšaj velikost črk

Prvi teden

E-pošta natisni

A verjameš da je Jezus živ?

V četrtek po sveti maši in češčenju pred Najsvetejšim smo bili tudi mi nagovorjeni, da je Jezus še kako živ in da nas prav dobro posluša in razume. Zakonca Brozovič sta pravo znamenje za to. Gospa Metka nam je predstavila kar precej dogodkov iz njenega življenja, kako je spoznala preko družine in otrok, da je Jezus tudi v njenem življenju močno prisoten. Sedaj z možem in njunimi otroci živijo pravo krščansko življenje in to je pravo pričevanje, da lahko Jezusa sprejme kdorkoli izmed nas v svoj vsakdan.

Za ta teden naj vas spremljajo odlomki iz svetega pisma:

  • Jn 20,24-29,
  • Jn 1,29-42,
  • Mt 9,13-20,
  • Jn 21,15-19,
  • Mt 4,18-22.

Še nekaj besed, katere vas naj spremljajo v tem tednu: prvi teden. 

Karitas

Zadnjo številko revije Žarek dobrote za mesec marec si lahko prenesete ali preberete TUKAJ.