Home Dejavnosti Seminarji V letu 2011
V letu 2011

Šesti in sedmi teden

Z zamudo opažam da sem pozabil objaviti dogajanje šestega srečanja, obenem pa tudi srečanja sedmega tedna.

V šestem tednu nam je o svojem življenju spregovoril gospod Ciril, kateri je imel kar veliko preizkušenj, tako v družini kot v življenju samem. Njegovo življenje samo je pravo pričevanje vztrajnosti v veri, sploh v težkih preizkušnjah.

V sedmem tednu pa sta nas obiskala zakonca Angelca in Leopold Pobežin. Gospa Angelca je spregovorila o izročanju življenja Bogu, klicanju Svetega Duha. Nato sta še molila nad vsakim, ostali pa smo lahko užili ta čas pred Najsvetejšim.

Peti teden

Ta teden nam je gospod Vinko spregovoril o delovanju Svetega Duha v svojem življenju, ter kako mu je pomagal pri mnogih težavah.

V priponki najdete nekaj odlomkov o Svetem Duhu, pa tudi dve molitvi k Svetem Duhu.

Četrti teden

Tretji teden

Četrtkovo srečanje se je pričelo s sveto mašo, nato pa razmišljanje križevega pota pred Najsvetejšim. Nato smo srečanje nadaljevali ob besedah gospoda župnika, pa tudi ob pričevanjih kar nekaj ljudi v cerkvi. Ves namen pričevanj je bil, da spoznamo kako dober je Gospod in da je resnični čudež, kateri ozdravlja tako naše duhovne kot telesne bolezni.

Pa še gradivo, katero naj vas spremlja ta teden: tretji teden.

Več člankov...

Stran 1 od 2